תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול

אם אתם בוגרי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ישנן סיבות רבות בגינן כדאי לכם לשקול פנייה ללימודי תואר שני. ראשית כל הרבה תפקידים אופציונליים עבור בוגרי תעשייה וניהול, הם תפקידים ניהוליים וככל שההשכלה שלכם היא רחבה יותר והידע בתחום הנו רב יותר, כך תשפרו את סיכויכם להתקבל לאחד מאותם התפקידים הללו או לפחות תצטיידו ביתרון משמעותי על מתמודדים אחרים לאותו התפקיד.

מסלול של לימודי תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול הנו מסלול אשר כולל לימודים רב תחומיים אשר מטרתם להעמיק את הידע והכישורים של הסטודנטים במסלול במגוון רחב של תחום וקורסים ובין היתר בתחומי הפיננסיים, הניהול והתעשייה.

לימודי תואר שני בתעשייה וניהול כוללים מגוון רחב של מסלולים ניתן לבחור במסלול אשר אינו כולל תזה ובמסלול שכולל תזה. אפשרות בחירה נוספת אשר עומדת בפני הסטודנטים היא הבחירה במגמה מבין מספר מגמות אופציונלית ובין התר: הנדסת גורמי אנוש, לוגיסטיקה, מערכות מידע וידע ומגמות נוספות.

אז במידה וגם אתם מעוניינים בלימודי תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, חשוב שתדעו שיש מגוון אוניברסיטאות ומכללות המציעות מסלול לימודים זה מתוכם תוכלו לבחור את מקום הלימודים המתאים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*